معرفی شرکت بازرگانی تجارت گستر تاج پارسی :


شرکت بازرگانی تجارت گستر تاج پارسی در ضمیمه خرید و فروش و صادرات زعفران فعالیت خود را آغاز کرده است ، که با نام اختصاری TGT فعالیت دارد. ما در TGT parsi معتقدیم که روش بهتری برای انجام بازاریابی وجود دارد روشی با ارزش تر . ماموریت ما پیدا کردن بهترین زعفران ایران و ارائه آن به بهترین شکل ممکن است ، که این خود یکی از شفاف ترین جنبه های بازاریابی است . ما این کار را به یاری گروهی خلاق و جوان انجام می دهیم .

پیام هیئت مدیره:


به طور قطع مدیران ارشد شرکت بازرگانی تجارت گستر تاج در صدد توسعه کمی و کیفی فعالیت های شرکت می باشند . مجموعه ما در طول مدت فعالیت خود توانسته اعتماد مشتریان و شرکتهای محترم زیادی را نسبت به خدمات ارائه‌شده جلب نماید . ما اعتقاد داریم در هر کاری درست و منصف باشیم ، به همین دلیل محصولات خود را از بهترین و مرغوب ترین مزارع ایران تهیه و عرضه می داریم .

ارزش های سازمانی:


ما با الگو قرار دادن اهداف زیر در صدد کسب دانش روز و رضایت مشتریان در جهت ارتقای جایگاه شرکت خود در میان برترین شرکتهای فعال در ضمیمه ی زعفران هستیم :
۱ - مشتری مداری
۲ - نتیجه گرایی
۳ - افزایش همکاری های بازرگانی
۴ - افزایش سطح اجتماعی سازمان
۵ - مسئولیت پذیری و پاسخگویی در برابر مشتریان

اهداف شرکت:


در برنامه ریزی های بلند مدت خود در نظر داریم با صادرات محصولات گوناگون زعفران و با تلاش و پشتکار در مسیر اهداف خود گام برداشته و برای کسب رضایت مشتریان بستری مناسب را فراهم کنیم. ما با اندیشه ای جهانی به دنبال فروش زعفران با بالاترین سطح کیفی هستیم .
این مهم با ایجاد تمایز و توسعه کسب و کار ، اشتغال مولد و برخورد مسئولانه در جامعه دنبال می شود.

اعلام همکاری:


شرکت بازرگانی تجارت گستر تاج آماده همکاری با :
۱ - تجار و فعالان اقتصادی
۲ - سازمان های خصوصی و دولتی
۳ - شرکتهای بازرگانی
۴ - افراد حقوقی و حقیقی
۵ - هتل ها
۶ - رستوران ها
۷ - شیرینی فروشی ها
۸ - شرکتهای پخش مواد خوراکی
۹ - شرکتهای دارویی
و.......
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟