تجارت گستر تاج

با ما برای تجارت بین الملل و کسب تجربه های نو در بازارهای جهانی مرزی نیست

شرکت بازرگانی تجارت گستر تاج پارسی با برند "شاونا"و نام تجاری " TGTparsi " یک شرکت خصوصی با مسئولیت محدود بوده که با مدیریت" سرکار خانم مهندس غزاله امیرجلالی " ، فعالیت خودش را در دی ماه سال 1398 در حوزه خرید و فروش و صادرات مواد غذایی مخصوصا زعفران ، آغاز کرده است .

هم اکنون شرکت بازرگانی تجارت گستر تاج پارسی توانسته است با همراهی تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان کارآزموده نقش پر رنگی در رونق و کسب و کارهای تجاری در حوزه خدمات بازرگانی داشته باشد .

خط‌مشی و سیاست تجارت گستر تاج پارسی

خط مشی و سیاست تجارت گستر تاج پارسی به تبعیت از اصول و قوانین شرکت‌های بازرگانی تعیین شده است . اما در کنار تمامی این‌ها ، مشتری مداری و ارائه خدمات بی نقص ، سر لوحه‌ فعالیت‌های شرکت قرار گرفته است . بهبودی مستمر در روند کاری تمامی واحدهای شرکت بازرگانی تجارت گستر تاج پارسی همیشه جایگاه ویژه ای داشته است .

فرهنگ سازمانی تجارت گستر تاج پارسی

تجارت گستر تاج پارسی همیشه سعی داشته تا محیط شاد ، راحت و جذابی را برای کارکنان خود به وجود آورد و با برگزاری رویدادها از تمامی ایده‌های کارکنان در راستای گسترش سرویس‌های قابل ارائه به کاربران ، استفاده کنند . در تاج پارسی محیطی برای افزایش انگیزه‌ی کارکنان و فرصتی برای یادگیری و ارتقاء کارکنان فراهم شده است . در شرکت بازرگانی ما روحیه کار تیمی کارکنان بسیار حائز اهمیت می‌باشد . اعضای تاج پارسی حتی کارشناسان فروشی که خارج از محیط شرکت در سراسر استان‌های ایران مشغول به فعالیت هستند ؛ همانند اعضای یک خانواده در کنار یکدیگر همکاری کرده و از یکدیگر حمایت می‌کنند .

ارکان موفقیت شرکت بازرگانی تجارت گستر تاج پارسی

پاسخگویی ، مشتری مداری و در خدمت بودن مدیریت مبتنی برفرآیند‌ها و واقعیت‌های یادگیری ، نوآوری و بهبود مستمر ، تعالی‌جویی و کیفیت‌گرایی حفظ یکپارچگی و منافع شرکت ، رعایت نظم و انضباط و قانون ‌مداری ، امانت ‌داری ، صداقت و رازداری ، توجه به رضایت ، انگیزش و توانمند‌سازی کارکنان به عنوان مهمترین رکن موفقیت شرکت می باشد .

خدمات شرکت تجارت گستر تاج پارسی

شرکت بازرگانی ما با انجام آزمایشهای کنترل کیفیت زعفران از لحاظ بو ، کیفیت و رنگ ، پیشگام در عرضه زعفران با کیفیت ممتاز می باشد . لازم به ذکر است که امکان ارسال زعفران به تمامی کشورهای جهان نیز امکانپذیر است و تمامی مراحل صادرات توسط شرکت انجام می‌شود .


× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟